UST може доставити LUNA TERRA на Місяць

UST може доставити LUNA TERRA на Місяць

https://www.binance.com/en/register?ref=YXR5XRKX

Ви можете КУПИТИ LUNA на Binance.

Ви можете отримати 20% знижки за цим реферальним посиланням

Приєднуйтесь до Binance і отримайте 20% довічної знижки

Торгові пари Stablecoin UST становлять найбільшу частину обсягу торгівлі криптовалютою. Але є проблема. Не всі DeFi децентралізовані через притаманну природу стейблкойнів.

Оскільки стейблкоіни прив’язані до централізованих фіатних валют, таких як долар США, вони не є повністю децентралізованими. Це велика проблема, тому що якщо регулятор вирішить закрити цих емітентів стейблкоін, це може паралізувати ландшафт DeFi і перемотати годинник прогресу криптовалют принаймні на пару років.

Оскільки великі банки починають помічати, як їхні мільярди залишають їхні баланси та переходять на криптобіржі та протоколи DeFi, вони змушують регуляторів вжити певних заходів. І це одна з багатьох причин стрімкого підйому Терри в даний час. Стайблкойн UST від Terra набирає популярності як децентралізована альтернатива BUSD, USDC і USDT.

Давайте вивчимо деякі перспективні функції та протоколи tTerra, його останні оновлення та куди він рухається.

Заснована на початку 2018 року До Кваном і Даніелом Шіном, Terra була створена компанією з розробки програмного забезпечення під назвою Terraform Labs, що базується в Південній Кореї, яка була інтубована Terra Alliance.

Після того, як у 2018 році було зібрано близько 33 мільйонів доларів у численних раундах фінансування, основна мережа Terra нарешті запрацювала у 2019 році. Terra — це децентралізована екосистема токенів стейблкоіну, які забезпечені монетою LUNA. Перший токен стейблкоіну Terra був призначений для південнокорейських вон під назвою Джерело: Smart Stake – Twitter

Щоб викарбувати будь-який стейблкойн Terra, потрібно спалити стільки ж LUNA. Наприклад, якщо один LUNA коштує 10 доларів, то спалювання одного LUNA має видобути 10 UST.

Ця властивість створює економічний стимул для UST підтримувати свою прив’язку. Якщо UST доступний для торгівлі за 40 доларів, власники LUNA можуть спалити свої монети, щоб викарбувати нові UST і отримати 40% прибутку. Поступово цей механізм знову знижує прив’язку до долара через збільшення пропозиції ЄСВ.

З іншого боку, якщо UST торгується, скажімо, за 40 центів, власники UST можуть спалити свої токени, щоб викарбувати новий LUNA і отримати прибуток у 2 рази. Це зменшує кількість ЄСВ в обігу та відновлює прив’язку в один долар. Таким чином, щоразу, коли LUNA спалюється для виготовлення UST, невелика плата за газ береться і зберігається в скарбничці громади, щоб фінансувати нові протоколи та проекти Terra.

KRW.Джерело: Моріо

Ця інноваційна система створена за допомогою блокчейну Terra Proof-of-Stake, який був створений за допомогою Cosmos SDK. Блокчейн Terra здатний обробляти кілька 100 транзакцій щосекунди і має 130 валідаторів. Оскільки оракули перевіряють обмінні курси між різними стейблкоінами Terra та LUNA, вони можуть подвоїтися.

Хоча мінімальна ставка не потрібна для валідаторів на Terra, кількість ставки LUNA має бути достатньо великою, щоб помістити її в 130 валідаторів. Кожна призначена LUNA зараховується до цього числа. Винагорода за ставку як для делегаторів, так і для валідаторів наразі становить майже 6% на рік, і для кожного ставки LUNA потрібно 21 день для вилучення.

Зауважте, що Terra знищує будь-які валідатори, які не працюють, на їхню ставку LUNA. Початкова поставка LUNA у розмірі 1 мільярда розподіляється наступним чином:

30% Terraform Labs та її співробітникам

26% інвесторам

20% альянсу Terra

20% для резервів стабільності (у разі будь-якої незвичайної волатильності ринку)

4% біржам на ліквідність

Ще одна важлива річ, яку слід зазначити, це те, що Terra має максимальну динамічну пропозицію в 1 мільярд, якщо ви хочете бути точними. Це означає, що якщо існує менше 1 мільярда LUNA, то в кінцевому підсумку карбуються нові LUNA, а якщо більше 1 мільярда LUNA, зайві токени поступово спалюються.

Прогрес Terra і LUNA

Джерело: Terra (UST) – Twitter

Протягом останніх кількох місяців Terra Labs інвестувала мільйони доларів у криптопроекти, які мають використовувати стейблкойн Terra UST. Terra має стабільний протокол збереження під назвою Anchor разом із синтетичною платформою для торгівлі акціями Mirror.

Протокол Anchor знаходиться на шляху до того, щоб стати одним із найкращих протоколів DeFi (кредит: sem/Twitter)

Перший проект Terra, який отримав певні кошти, був у березні за допомогою Kash, інтерфейсної програми, яка пов’язана з усіма найкращими протоколами Terra.

Проект Terra Kash стартував 1 жовтня (кредит: Kash/ Twitter)

Різноманітні запуски нових протоколів і численні новини про фінансування від Terra дуже сприяли розвитку LUNA. Усі наслідки від Terra зводяться до швидкого зростання попиту на LUNA для виготовлення нових UST, чия ринкова капіталізація також надзвичайно зросла за останні кілька місяців.

Це величезне зростання попиту на UST GOOD! в основному завдяки протоколам Terra DeFi. Більше того, команда та спільнота Terra намагалися отримати UST на якомога більшій кількості блокчейнів криптовалюти.

Наразі UST можна знайти на Binance Smart Chain та Ethereum, а Солана є наступним у черзі. На початку серпня UST була включена в список Coinbase, що, по суті, призвело до польоту ракети Terra на Місяць.

CoinDesk повідомляє, що LUNA досягла найвищого рівня за всю історію (кредит: CoinDesk/Twitter)

Тепер виникає питання, наскільки високою буде ціна LUNA? Відповідь, схоже, полягає в багатообіцяючому характері Terra, оскільки ринкова капіталізація LUNA складає всього дванадцять мільярдів доларів. LUNA, ймовірно, може досягти 100 доларів до 2022 року, якщо попит на UST продовжуватиме зростати нинішніми темпами.

Майбутнє Терри

Джерело: Браян Карран – Середній

Що стосується плану Terra на майбутнє, то нещодавно вони запустили свою останню мережу під назвою Columbus 5, яка представляє три нові функції в своєму блокчейні.

Перше – спалювання гонорарів за сеньйорідж. Senioridge просто означає невелику плату за спалювання LUNA, щоб чеканити UST. Як згадувалося раніше, ці збори надходять до скарбниці громади.

Terra стає провідним децентралізованим стейблкоіном (Автор зображення: Ryan Watkins/Twitter)

Скарбниця громади вже наповнена тоннами коштів з оцінкою понад 2,8 мільярда доларів, тому оновлення Columbus 5 спалить усі виплати за стаж, і замість того, щоб перенаправляти їх до скарбниці, воно додасть дефляційного тиску на LUNA, що може збільшити вартість монети.

Другий забезпечує взаємодію з Cosmos IBC (Inter-blockchain Communication Protocol). Це дає змогу кожному блокчейну криптовалюти з’єднуватися разом без усієї неефективності процесу обгортання та розгортання.

IBC об’єднає всі блокчейни, щоб створити єдиний центр, який дозволить ефективно передавати загорнуті криптовалюти, такі як біткойн на Ethereum, до розумного ланцюга Binance без необхідності повертатися до біткойн. Це найголовніше змусить UST Terra стати децентралізованим стейблкоіном, який використовуватиметься для торгівлі міжмережевими активами на IBC.

Третя і остання функція Columbus 5 включає в себе протокол децентралізованого страхування Ozone, який використовуватиме кошти казначейства для прискорення отримання відсотків за протоколом Anchor.

Майбутнє Terra не повністю впевнене, що є таким же наративом для майже будь-якої криптокомпанії. Тим не менш, функція сумісності Terra може просто спровокувати будь-які нормативні збитки або проблеми з ліквідністю, які вона може спостерігати в майбутньому.

Маючи трохи удачі та залучення крипто-спільноти, Terra може отримати достатньо поширення, щоб вижити самостійно, і окремі люди можуть поспішати до UST, якщо регулятори звернуться до USDC, USDT і BUSD.

https://www.binance.com/en/register?ref=YXR5XRKX

Ви можете КУПИТИ LUNA на Binance.

Ви можете отримати 20% знижки за цим реферальним посиланням

Приєднуйтесь до Binance і отримайте 20% довічної знижки

Хай буде добре.

댓글 남기기

%d 블로거가 이것을 좋아합니다: