Binance Coin (BNB) jetonları, Binance borsasının yerel jetonlarıdır. BNB belirteçleri Binance değişim ücretlerinde indirimler sunduğundan. ABD dışındaki müşterilere doğrudan Binance borsasında BNB tokenlerini öneriyoruz.

Binance Coin (BNB) jetonları, Binance borsasının yerel jetonlarıdır. BNB belirteçleri Binance değişim ücretlerinde indirimler sunduğundan. ABD dışındaki müşterilere doğrudan Binance borsasında BNB tokenlerini öneriyoruz.

Binance Coin (BNB) nedir?

Binance Coin veya “BNB”, dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen bir kripto para birimidir.

Bu ne işe yarıyor?

Binance son derece popüler bir borsa olsa da, şirket faaliyetlerini çeşitli farklı hizmetleri içerecek şekilde genişletmek istiyor. Binance Coin, tüm bu ekosisteme hizmet etmek için oluşturuldu.

Şu anda, kullanıcıların büyük çoğunluğu çeşitli ücretleri ödemek için BNB kullanıyor. Ücretler diğer varlıklarla ödenebilirken, BNB kullanmak, kullanıcılarına söz konusu ücretlerde indirim sağlar.

Öncelikle Binance borsasında ücret ödemek için bir araç olarak kullanılmasına rağmen, BNB’nin bir kripto para birimi olarak yapılanması, Bitcoin, Litecoin ve daha fazlası gibi madeni paralara benzer günlük işlemleri gerçekleştirmesine olanak tanır.

Binance Coin (BNB) nasıl çalışır?

Binance Coin, bir ERC-20 jetonu olarak yapılandırılmıştır. Bu, kodlama dili olarak sağlamlık kullanılarak oluşturulduğu ve Ethereum blok zincirinin üzerinde çalıştığı anlamına gelir.

Tokenin kendisi geçmiş bir ICO’da dağıtıldı ve toplam 200 milyar BNB ile sınırlı. Binance, üç ayda bir düzenli olarak jetonları ‘yakmayı’ planladığı için, bu toplam 100 milyar BNB’de statik hale gelecektir. Binance bugüne kadar 6 ayrı yakma döngüsünden geçti.

Öngörülen Gelişmeler?

Şu anda Ethereum ağının üzerinde yapılandırılmış olan Binance Coin yakında yenilenecek. Binance ekibi, BNB’nin yakında Ethereum ağından ayrılacağını ve kendi adını taşıyan blok zinciri Binance Chain’e geçeceğini belirtti. Bu geçiş için kesin bir zaman çizelgesi verilmemiştir.

Temel İdeoloji?

Binance Coin’in altında yatan bir ideoloji yok gibi görünüyor. Varlığı, yalnızca Binance’in kripto para birimlerinin ticareti, listelenmesi vb. ile ilgili ücretlerin daha büyük bir yüzdesini yakalaması için bir araçtır.

Kabul ve Tartışmalar?

Binance borsasının popülaritesi nedeniyle Binance Coin de onunla birlikte büyüdü. Bu benimseme, artık varlığı destekleyen çok sayıda cüzdan hizmetiyle birlikte saklama seçeneklerine ihtiyaç duyulmasına neden oldu.

Velayet desteğinin ötesinde, Binance coin, Binance borsasına bağlı çeşitli şirketler tarafından mütevazı bir şekilde benimsendi. Bu ortaklıklar, BNB’nin seyahat masrafları, fatura ödemeleri, yatırımlar ve daha fazlası için kullanılmasına olanak tanır.

Kısa yaşam döngüsü boyunca Binance Coin nispeten tartışmasız kaldı. Tüccarların BNB’yi içeren piyasa manipülasyonundan şüphelendiği durumlar olsa da, bu diğer kripto para birimlerinin çoğundan farklı değil. Endişenin arttığı yerde, BNB’nin bir menkul kıymet olarak görülme potansiyeli vardır. Durumun bu olduğu tespit edilirse Binance ve BNB için ciddi sonuçlar olacaktır.

Düzenleme?

Binance CEO’su Changpeng Zhao, BNB’nin bir menkul kıymet olmadığını ve çeşitli düzenleyici kurumların bu ayrımı benzersiz niteliklerine dayanarak yaptığını belirtti.

Ancak Kuzey Amerika’da, gerçek düzenleyiciler tarafından BNB hakkında çok az yorum yapıldı veya hiç yorum yapılmadı. Dünyanın belirli bölgelerinde BNB’ye nasıl davranıldığına rağmen, SEC gibi düzenleyicilerin varlığı bir menkul kıymet olarak görme riski var. Tokenin ICO aracılığıyla satıldığı ve Binance’in doğrudan BNB’yi kontrol ettiği ve bundan kâr elde ettiği basit gerçeği, onu riske atıyor.

Ayrıca, kullanıcılarının çoğunun, üç ayda bir madeni para yakmalarının bir sonucu olarak deflasyon potansiyeli nedeniyle BNB’yi elinde tutmayı bir yatırım olarak gördüğüne inanılıyor.

Sonuç olarak, BNB’nin Kuzey Amerika’daki düzenleyici statüsü hakkında şu ya da bu şekilde resmi bir açıklama yapılmadı.

Bunu kim yaptı?

Binance Coin, geliştiriciler tarafından 2017 yılında Binance Exchange’de oluşturuldu.

Bu, bir kredi kartı, banka kartı veya Bitcoin (BTC) ile Binance (BNB) kripto para birimi satın alma olanağı sunan en üst seviyedir.

Binance

https://accounts.binance.com/en/register?ref=YXR5XRKX

Binance, dünyanın en büyük ve en iyi bilinen kripto para borsalarından biridir. Burada Binance (BNB) satın almanın faydaları, hem rakip borsalardan daha düşük ücretler hem de piyasadaki hareketli haberlerden yararlanmak için hızlı bir şekilde alım satım yapmanızı sağlayan artan likiditedir.

Bu değişim, Avustralya, Kanada, Singapur, İngiltere ve uluslararası alanda ikamet eden yatırımcılar için en iyisidir. ABD sakinlerinin çoğu jetonu satın alması yasaktır.

Binance İncelememizi okuyun veya Binance’i ziyaret edin.

Tüm işlem ücretlerinde %20 geri ödeme için İndirim Kodu: YXR5XRKX kullanın.

%d 블로거가 이것을 좋아합니다: