Tokeny Binance Coin (BNB) jsou nativní tokeny burzy Binance. Protože tokeny BNB nabízejí slevy na poplatky za výměnu Binance. Zákazníkům mimo USA doporučujeme tokeny BNB přímo na burze Binance.

Tokeny Binance Coin (BNB) jsou nativní tokeny burzy Binance. Protože tokeny BNB nabízejí slevy na poplatky za výměnu Binance. Zákazníkům mimo USA doporučujeme tokeny BNB přímo na burze Binance.

Co je to Binance Coin (BNB)?

Binance Coin neboli „BNB“ je kryptoměna vyvinutá a uvolněná přední světovou kryptoměnovou burzou Binance.

Co to dělá?

Zatímco Binance je velmi populární burza, společnost se snaží rozšířit své operace tak, aby zahrnovaly řadu různých služeb. Binance Coin byl vytvořen, aby sloužil celému tomuto ekosystému.

Naprostá většina uživatelů zatím využívá BNB k placení různých poplatků. Zatímco poplatky lze platit jinými aktivy, využívání BNB poskytuje svým uživatelům slevy na uvedené poplatky.

Přestože je BNB primárně využívána jako prostředek k placení poplatků na burze Binance, strukturování BNB jako kryptoměny jí umožňuje provádět každodenní transakce podobné coinům, jako je bitcoin, litecoin a další.

Jak funguje Binance Coin (BNB)?

Binance Coin je strukturován jako token ERC-20. To znamená, že je postaven s využitím pevnosti jako kódovacího jazyka a funguje na vrcholu blockchainu Ethereum.

Samotný token byl distribuován v minulém ICO a je omezen na celkem 200 miliard BNB. Tato celková částka se nakonec stane statickou na 100 miliardách BNB, protože Binance hodlá běžně „spalovat“ tokeny na čtvrtletní bázi. K dnešnímu dni Binance prošla 6 samostatnými cykly vypalování.

Předpokládaný vývoj?

Binance Coin, který je v současnosti strukturován na vrcholu sítě Ethereum, bude brzy přepracován. Tým Binance naznačil, že BNB brzy přejde od sítě Ethereum a přejde na svůj vlastní blockchain, Binance Chain. Pro tento přechod nebyl uveden žádný přesný časový plán.

Základní ideologie?

Binance Coin se zdá být bez základní ideologie. Jeho existence je pro Binance pouze prostředkem k zachycení většího procenta poplatků spojených s obchodováním, kotováním atd. kryptoměn.

Přijetí a kontroverze?

Vzhledem k popularitě burzy Binance rostla spolu s ní i Binance Coin. Toto přijetí vedlo k potřebě možností úschovy, přičemž aktivum nyní podporuje řada peněženkových služeb.

Kromě podpory úschovy se coin Binance zdá být skromným přijetím od různých společností přidružených k burze Binance. Tato přidružení otevírají příležitost pro BNB, aby byla použita pro cestovní výdaje, platby účtů, investice a další.

Během svého krátkého životního cyklu zůstal Binance Coin relativně bez kontroverzí. I když se vyskytly případy, kdy obchodníci podezřívali z manipulace trhu zahrnující BNB, neliší se to od většiny ostatních kryptoměn. Tam, kde narůstají obavy, je potenciál, aby BNB byla považována za cenný papír. Pokud by se zjistilo, že tomu tak je, mělo by to vážné důsledky pro Binance a BNB.

Nařízení?

Generální ředitel Binance, Changpeng Zhao, uvedl, že BNB není cenný papír a že různé regulační orgány učinily toto rozlišení na základě jeho jedinečných atributů.

V Severní Americe však skuteční regulátoři nekomentovali BNB téměř vůbec. Navzdory tomu, jak se s BNB v určitých částech světa zachází, stále existuje riziko, že regulátoři, jako je SEC, budou považovat aktivum za cenný papír. Prostý fakt, že token byl prodán prostřednictvím ICO a že Binance přímo ovládá a profituje z BNB, jej vystavuje riziku.

Kromě toho se má za to, že mnoho z jejích uživatelů považuje držení BNB za investici, a to kvůli možnosti deflace v důsledku čtvrtletního pálení mincí.

Sečteno a podtrženo, neexistuje žádné oficiální prohlášení tak či onak o regulačním statusu BNB v Severní Americe.

Kdo to udělal?

Binance Coin vytvořili vývojáři na Binance Exchange v roce 2017.

Jedná se o vrchol, který nabízí možnost nakupovat kryptoměnu Binance (BNB) pomocí kreditní karty, debetní karty nebo bitcoinu (BTC).

Binance

https://accounts.binance.com/en/register?ref=YXR5XRKX

Binance je jednou z největších a nejznámějších kryptoměnových burz na světě. Výhody nákupu Binance (BNB) zde spočívají jak v nižších poplatcích než u konkurenčních burz, tak ve zvýšené likviditě, která vám umožní rychle nakupovat a prodávat, abyste mohli využít novinky z pohybu trhu.

Tato burza je nejlepší pro investory s bydlištěm v Austrálii, Kanadě, Singapuru, Velké Británii a v zahraničí. Obyvatelé USA mají zakázáno nakupovat většinu tokenů.

Přečtěte si naši recenzi Binance nebo navštivte Binance.

Použijte slevový kód: YXR5XRKX pro 20% cashback ze všech poplatků za obchodování.

%d 블로거가 이것을 좋아합니다: