Pundi X відкриває в Туреччині магазин Crypto Exchange на основі XPOS

Pundi X відкриває в Туреччині магазин Crypto Exchange на основі XPOS

Ви можете отримати знижку 20% на комісію за спотову торгівлю binance за посиланням нижче

https://www.binance.com/en/register?ref=OJWPCOLL

Pundi X пропонує можливість купити/продати криптовалюту за 30 секунд через пристрої XPOS.

У Стамбулі Сіркеджі відкрився перший дилер Pundi X.

Pundi X нещодавно опублікував твіт про свій перший біржовий магазин криптовалют на основі XPOS в Стамбулі, Туреччина.

Інтерес до криптовалют зростає з кожним днем у Туреччині, а також у всьому світі. Згідно з дослідженням, проведеним Всесвітнім економічним форумом (WEF), Туреччина посідає четверте місце в світі і перше в Європі з 16% серед країн з найбільшим інтересом до криптовалют.

Відкрито перше відділення в Сіркечі

Pundi X пропонує можливість купити/продати криптовалюту за 30 секунд через пристрої XPOS, виходячи на турецький ринок. Перший дилер Pundi X відкрився в Стамбулі Сіркеджі, а дилерська мережа, створена в найближчий період, обмежиться 100 пунктами на першому етапі. Більше того, дилерство буде надано місцевим інвесторам у Туреччині. Крім того, Entrep

Підприємці, які хочуть стати крипто-дилером, можуть вибрати один із 4 варіантів дилерства на веб-сайті Pundi X.

Генеральний менеджер офіційного дистриб’ютора Pundi X Turkey OVO Digital Services А.Ш Хакан Акюз сказав,

«Я втомився бачити результати нашої інтенсивної близько 1 року роботи, щоб запропонувати споживачам та підприємцям нашої країни унікальну технологічну інфраструктуру Pundi X. Ми надзвичайно щасливі».

Акюз додав, що за допомогою спеціальної POS-машини, яка є XPOS, смарт-карт XPASS і програми цифрового гаманця XWallet можна буде використовувати для виконання криптовалютних транзакцій протягом 30 секунд. Крім того, дилери Pundi X могли торгувати за допомогою популярних криптовалют, таких як Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Tether (USDT), PUNDIX.

Крім того, Pundi X — це не тільки платформа для торгівлі грошима, але й дає важливий шанс отримати прибуток для підприємців, які хочуть розпочати власний бізнес у цій сфері, або для бізнесу, який хоче отримати додатковий прибуток. Більше того, розпочався збір заявок на можливості дилерства Pundi X, які на першому етапі будуть надаватися в обмеженій кількості.

댓글 남기기

%d 블로거가 이것을 좋아합니다: