Pundi X otevírá Crypto Exchange Store poháněný XPOS v Turecku

Pundi X otevírá Crypto Exchange Store poháněný XPOS v Turecku

Pomocí níže uvedeného odkazu můžete získat 20% slevu z poplatku za spotové obchodování binance

https://www.binance.com/en/register?ref=OJWPCOLL

Pundi X nabízí možnost nakupovat / prodávat kryptoměny za 30 sekund prostřednictvím zařízení XPOS.

První prodejce Pundi X byl otevřen v Istanbulu Sirkeci.

Pundi X zveřejnilo nedávný tweet o nahlédnutí do svého prvního obchodu s kryptoměnami poháněného XPOS v Istanbulu v Turecku.

Zájem o kryptoměny se v Turecku i na celém světě každým dnem zvyšuje. Podle studie provedené Světovým ekonomickým fórem (WEF) je Turecko se 16 % na čtvrtém místě na světě a na prvním místě v Evropě mezi zeměmi s nejvyšším zájmem o kryptoměny.

První pobočka otevřena v Sirkeci

Pundi X nabízí možnost nakupovat / prodávat kryptoměny za 30 sekund prostřednictvím zařízení XPOS, čímž vstupuje na turecký trh. První dealer Pundi X byl otevřen v Istanbulu Sirkeci a dealerská síť založená v nadcházejícím období bude v první fázi omezena na 100 bodů. Navíc bude dealerství poskytováno místním investorům v Turecku. Navíc Entrep

Podnikatelé, kteří se chtějí stát kryptodealerem, si mohli vybrat jednu ze 4 možností dealerství na webu Pundi X.

Generální ředitel oficiálního distributora Pundi X Turecko OVO Digital Services A.Ş Hakan Akyüz řekl:

„Jsem unavený z toho, že vidím výsledky naší intenzivní práce, která trvala asi 1 rok, abychom nabídli jedinečnou technologickou infrastrukturu Pundi X k využití spotřebitelům a podnikatelům v naší zemi. Jsme nesmírně šťastní.”

Akyüz dodal, že pomocí speciálního POS stroje, kterým je XPOS, bylo možné použít čipové karty XPASS a aplikaci digitální peněženky XWallet k dokončení krypto transakcí do 30 sekund. Dealeři Pundi X navíc mohli obchodovat pomocí populárních kryptoměn, jako jsou Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Tether (USDT), PUNDIX.

Pundi X navíc není pouze platformou pro obchodování s penězi, ale také poskytuje důležitou příležitost k příjmu pro podnikatele, kteří chtějí v této oblasti začít podnikat, nebo pro podniky, které chtějí rozvíjet další příjmy. Navíc se začaly shromažďovat žádosti o příležitosti dealerství Pundi X, které budou v první fázi poskytovány v omezeném počtu.

댓글 남기기

%d 블로거가 이것을 좋아합니다: