Pundi X otvára kryptomenný obchod so systémom XPOS v Turecku

Pundi X otvára kryptomenný obchod so systémom XPOS v Turecku

Pomocou nižšie uvedeného odkazu môžete získať zľavu 20 % z poplatku za spotové obchodovanie binance

https://www.binance.com/en/register?ref=OJWPCOLL

Pundi X ponúka možnosť kúpiť / predať krypto za 30 sekúnd prostredníctvom zariadení XPOS.

Prvý predajca Pundi X sa otvoril v Istanbule Sirkeci.

Pundi X urobil nedávny tweet o nahliadnutí do svojho prvého obchodu s kryptomenami poháňaného XPOS v Istanbule v Turecku.

Záujem o kryptomeny sa každým dňom zvyšuje v Turecku, ako aj na celom svete. Podľa štúdie Svetového ekonomického fóra (WEF) je Turecko so 16 % na štvrtom mieste na svete a prvé v Európe medzi krajinami s najvyšším záujmom o kryptomeny.

Otvorená prvá pobočka v Sirkeci

Pundi X ponúka možnosť kúpiť / predať krypto za 30 sekúnd prostredníctvom zariadení XPOS, čím vstúpi na turecký trh. Prvý díler Pundi X bol otvorený v Istanbule Sirkeci a sieť predajcov vybudovaných v nasledujúcom období bude v prvej fáze obmedzená na 100 bodov. Navyše bude predajňa poskytnutá miestnym investorom v Turecku. Okrem toho Entrep

Podnikatelia, ktorí sa chcú stať obchodníkom s kryptomenami, si môžu vybrať jednu zo 4 možností zastúpenia na webovej stránke Pundi X.

Generálny riaditeľ Pundi X Turecko Oficiálneho distribútora digitálnych služieb OVO A.Ş Hakan Akyüz povedal,

„Som unavený z toho, že vidím výsledky našej intenzívnej práce, ktorá trvala približne 1 rok, aby sme ponúkli jedinečnú technologickú infraštruktúru Pundi X na použitie spotrebiteľom a podnikateľom v našej krajine. Sme nesmierne šťastní.”

Akyüz dodal, že so špeciálnym POS strojom, ktorým je XPOS, je možné použiť čipové karty XPASS a aplikáciu digitálnej peňaženky XWallet na dokončenie krypto transakcií do 30 sekúnd. Okrem toho by predajcovia Pundi X mohli obchodovať pomocou populárnych kryptomien, ako sú Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Tether (USDT), PUNDIX.

Okrem toho, Pundi X nie je len platformou na obchodovanie s peniazmi, ale poskytuje aj dôležitú príležitosť príjmu pre podnikateľov, ktorí chcú začať podnikať v tejto oblasti, alebo pre podniky, ktoré si chcú vytvoriť ďalší príjem. Navyše sa začali zbierať žiadosti o príležitosti zastúpenia Pundi X, ktoré budú v prvej fáze poskytované v obmedzenom počte.

댓글 남기기

%d 블로거가 이것을 좋아합니다: