Pundi X otwiera Crypto Exchange Store obsługiwany przez XPOS w Turcji

Pundi X otwiera Crypto Exchange Store obsługiwany przez XPOS w Turcji

Możesz uzyskać 20% zniżki na opłatę za handel spot na Binance, korzystając z poniższego linku

https://www.binance.com/en/register?ref=OJWPCOLL

Pundi X oferuje możliwość kupna/sprzedaży kryptowalut w 30 sekund za pośrednictwem urządzeń XPOS.

Pierwszy dealer Pundi X został otwarty w Stambule Sirkeci.

Pundi X niedawno opublikował tweet na temat swojego pierwszego sklepu wymiany kryptowalut obsługiwanego przez XPOS w Stambule w Turcji.

Zainteresowanie kryptowalutami rośnie z dnia na dzień zarówno w Turcji, jak i na całym świecie. Według badania przeprowadzonego przez Światowe Forum Ekonomiczne (WEF), Turcja zajmuje czwarte miejsce na świecie i pierwsze w Europie, z 16%, wśród krajów o największym zainteresowaniu kryptowalutami.

Otwarcie pierwszego oddziału w Sirkeci

Pundi X oferuje możliwość kupna/sprzedaży kryptowalut w 30 sekund za pośrednictwem urządzeń XPOS, wchodząc na rynek turecki. Pierwszy dealer Pundi X został otwarty w Stambule Sirkeci, a sieć dealerów utworzona w nadchodzącym okresie ograniczy się do 100 punktów w pierwszym etapie. Co więcej, przedstawicielstwo zostanie zapewnione lokalnym inwestorom w Turcji. Ponadto Entrep

Przedsiębiorcy, którzy chcą zostać dealerem kryptowalut, mogą wybrać jedną z 4 opcji dealerskich ze strony internetowej Pundi X.

Dyrektor Generalny Oficjalnego Dystrybutora Pundi X w Turcji OVO Digital Services A.Ş Hakan Akyüz powiedział:

„Jestem zmęczony widząc wyniki naszej intensywnej pracy przez około 1 rok, aby zaoferować unikalną infrastrukturę technologiczną Pundi X do użytku konsumentów i przedsiębiorców w naszym kraju. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi.”

Akyüz dodał, że dzięki specjalnej maszynie POS, którą jest XPOS, karty inteligentne XPASS i aplikacja do obsługi portfela cyfrowego XWallet mogą być używane do realizacji transakcji kryptograficznych w ciągu 30 sekund. Co więcej, dealerzy Pundi X mogli handlować za pomocą popularnych kryptowalut, takich jak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Tether (USDT), PUNDIX.

Co więcej, Pundi X to nie tylko platforma do handlu pieniędzmi, ale także zapewnia ważną szansę na dochód dla przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć własną działalność w tej dziedzinie lub dla firm, które chcą rozwinąć dodatkowy dochód. Co więcej, rozpoczęto zbieranie wniosków o możliwości dealerskie Pundi X, które zostaną dostarczone w ograniczonej liczbie na pierwszym etapie.

댓글 남기기

%d