Як Binance стала найбільшою у світі криптобіржею без штаб-квартири та ліцензій

Як Binance стала найбільшою у світі криптобіржею без штаб-квартири та ліцензій

Binance розпочав свій шлях як криптобіржа в 2017 році і сьогодні є найбільшим гравцем у криптоіндустрії на суму 2,6 трильйона доларів.

За словами засновника та головного виконавчого директора Binance Чанпен Чжао, у Binance працює 3000 співробітників по всьому світу.

Відкат від комісій за спотову торгівлю Binance 20%.

https://www.binance.com/en/register?ref=OJWPCOLL

BusinessToday.In

12 листопада 2021 р.

Оновлено 12 листопада 2021 р., 14:47 IST

З моменту буму біткойн і пов’язаних з ними криптовалют ці цифрові активи, здається, стали першим вибором для кожного інвестора.

Криптовалютна біржа відіграє вирішальну роль в оцінці всієї крипто-екосистеми, і одне ім’я, яке стоїть на першому місці, – Binance.

Винахідницькі рішення, прийняті криптобіржею, зробили її найбільш швидкозростаючою великою фінансовою біржею у світі, і, коли вона не має головного офісу чи офіційної адреси, не має ліцензій у країнах, де вона працює, і має генерального директора, який не так давно б не хотів. не відповідати на запитання про його місцезнаходження.

Binance розпочав свій шлях як криптобіржа в 2017 році і сьогодні є найбільшим гравцем у криптоіндустрії на суму 2,6 трильйона доларів. Екосистема біржового гіганта включає кілька криптовалютних бірж, численні криптовалюти, Trust Wallet і його токен TWT, панель запуску токенів тощо.

Читайте також: Binance Smart Chain виділяє 1 мільярд доларів для швидкого впровадження технології блокчейну

За даними постачальника даних CryptoCompare, Binance щодня обробляє більше торгів криптовалютами, такими як Bitcoin та Ethereum, на суму 76 мільярдів доларів, ніж чотири найбільші конкуренти разом узяті, повідомляє The Wall Street Journal.

Чи це ще кінець?

Роки переважно нестримного, нерегульованого зростання для Binance, зокрема, та індустрії криптовалюти, підходять до кінця.

Криптобіржа стикається з юридичними проблемами по всьому світу в таких країнах, як Італія, Японія, Канада, Кайманові острови, Таїланд, Малайзія, Великобританія, США, Південна Африка та Сінгапур.

Не тільки фінансові регулятори, але й багато інвесторів також, ймовірно, візьмуть участь у судовому розгляді проти Binance, вимагаючи відшкодування збитків за гроші, які вони втратили під час великого збою.

Оскільки криптобіржа не має офіційної штаб-квартири, багатьом інвесторам важко розібратися, як і куди подати її до суду.

Хоча Binance є першорядним для крипто-екосистеми, його юридичні проблеми можуть мати величезний негативний вплив на ціни криптовалют.

Зокрема, фінансові регулятори все більше хвилюються, що цифрові активи процвітали настільки швидко, що тепер вони систематично важливі.

Читайте також: Минулого тижня криптопродукти, кошти отримали рекордні припливи: звіт CoinShares

Офіційний представник Банку Англії Джон Канліфф у своїй жовтневій промові підняв кризу 2008 року на основі субстандартної іпотеки та сказав про криптовалюту: «Коли щось у фінансовій системі зростає дуже швидко і зростає в основному в нерегульованому просторі, органи фінансової стабільності сісти й помітити».

Тим часом Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) досліджує, як Binance працює в США, де вона має кілька державних ліцензій, за словами колишнього керівника, йдеться у звіті. Міністерство юстиції також ретельно перевіряє, чи сприяла криптобіржа відмиванню грошей, сказав колишній виконавчий директор, додається у звіті.

У той час як засновник і виконавчий директор Binance Чанпен Чжао в недавньому інтерв’ю визнав, що криптобіржа має відповідати регуляторним органам по всьому світу, що передбачає отримання відповідних ліцензій від відповідних урядів.

«Ми ведемо дуже законний бізнес», — сказав він, додавши, що він швидко зріс, тому що користувачі йому довіряють. Однак, “якщо ви подивитеся на поширення криптовалюти в усьому світі сьогодні, це, ймовірно, менше 2%” населення, – зазначив Чжао. “Щоб залучити ці 98% людей, ми повинні бути регульованими”, – зазначив він. сказав.

Чжао також заявив, що Binance знаходиться в процесі створення місцевих офісів і штаб-квартири, заходи, які він раніше ігнорував як застарілі, але цього хочуть регулятори.

У серпні криптобіржа повідомила на своєму веб-сайті, що ввела обов’язкову перевірку особистих даних користувачів, щоб перешкодити використанню біржі для незаконних грошових потоків.

За словами Чжао, Binance має 3000 співробітників по всьому світу. Світова рок-зірка криптовалют має 3,9 мільйона підписників у Twitter, де він відомий під ініціалами CZ.

Читайте також: Фінансовий регулятор Великобританії заборонив біржу криптовалют Binance

Чжао, який народився в Китаї, разом із батьками переїхав до Канади, коли йому було 12 років.

Після вивчення інформатики Чжао працював у Нью-Йорку та Токіо у фінансових компаніях, включаючи Bloomberg LP, де він розробляв програмне забезпечення для ф’ючерсної торгівлі.

За його словами, Чжао вперше почув про біткойн під час гри в покер у Шанхаї в 2013 році. Зачарований ідеєю децентралізованої валюти, яку можна було б використовувати де завгодно без банків і адміністрації, він продав свою квартиру в Шанхаї за біткойн і працював у багатьох криптовалютних стартапах.

Разом із групою інших програмістів Чжао запустив Binance у 2017 році. Спочатку біржа була зосереджена на торгівлі біткойнами та численними відгалуженнями, але не дозволяла користувачам обмінювати цифрові монети на звичайні монети.

Чжао заявив, що коли Binance почала працювати, їй не потрібні були банківські рахунки та штаб-квартира.

Криптобіржа зібрала 15 мільйонів доларів у липні 2017 року під час первинного розміщення своєї цифрової монети під назвою BNB.

Коли користувачі вирвалися з кількох країн, які складаються з країн із менш розвиненими фінансовими системами, таких як Індія, Росія та Південна Африка, Binance за шість місяців стала найбільшою криптобіржею. Однак так само швидко вона зіткнулася з проблемами з владою по всьому світу.

댓글 남기기

%d