Чому ми інвестували в Axie Infinity, блокчейн-ігрового єдинорога

Чому ми інвестували в Axie Infinity, блокчейн-ігрового єдинорога

З’явилася версія Gaming 3.0, яка працює на платформі блокчейн, яка дає геймерам можливість «грати, щоб заробляти». Перейдіть на Uber, наступною еволюцією економіки концертів можуть бути просто блокчейн-ігри.

Sky Mavis налаштувала всюдисущу модель freemium, щоб дати гравцям ігор можливість монетизувати свою участь у грі NFT під назвою Axie Infinity. Гра дає змогу користувачам створювати унікальних персонажів, використовуючи незмінні токени (NFT). Ці NFT представляють унікальні цифрові об’єкти з підтвердженою автентичністю.

Axie Infinity – всесвіт, натхненний покемонами, – не привернув особливої уваги, коли був запущений у 2018 році. Але зараз він швидко зростає як перша блокчейн-гра, яка дає гравцям реальну участь у дійстві. Гра має понад 1,9 мільйона користувачів і вже принесла більше 2 мільярдів доларів продажів.

Ми приєдналися до A16z, лідера серії B та інших інвесторів, тому що віримо, що Axie Infinity представляє абсолютно нову категорію ігор. Швидке зростання гри в поєднанні з ігровим сегментом NFT вартістю 4,8 мільярда доларів дає нам впевненість, що це ігровий єдиноріг.

Платформа Axie — це гібридне рішення, яке поєднує ігри з соціальними медіа та економікою концертів. Функціональність «Грай, щоб заробити» є ключовою відмінністю, оскільки вона дозволяє гравцям володіти своїми ігровими активами, а вся екосистема керується спільнотою. Бізнес-модель компанії включає отримання комісійних 4,5% від транзакцій з токенами AXS, а також збір ринкової та публікаційної плати.

Axie Infinity було створено як веселий та навчальний спосіб познайомити світ із технологією блокчейн. Багато з початкових членів команди познайомилися, граючи в CryptoKitties, що було їх першим використанням Blockchain для чогось іншого, крім чистої спекуляції.

Засновник ринку цього в’єтнамського стартапу ідеально підходить. Співзасновник Джеффрі Зірлін, він же «Jihoz», вразив нас своєю здатністю стимулювати зростання та залучення. Трунг Тхань Нгуєн, генеральний директор компанії, раніше був технічним директором Lozi, в’єтнамської компанії електронної комерції. Олександр Леонард Ларсен, головний виконавчий директор, є лідером індустрії блокчейн та ігрових спільнот у Південно-Східній Азії з 2018 року. Ту Доан, ігровий дизайнер компанії, раніше очолював дизайн Lozi. Нарешті, Енді Хо, технічний директор, очолює команду інженерів. Раніше Енді був інженером-програмістом у Anduin Transactions.

Алекс Шін, співзасновник Hashed, а тепер підприємець у резиденції Next, познайомив нас з командою Axie. Крім того, білий документ Yield Guild «Seeking Yield Across the Metaverse» допоміг нам розробити нашу інвестиційну тезу для Axie Infinity.

Звичайно, ігрові платформи мають багато синергії з всесвітом Samsung, як з точки зору апаратного, так і програмного забезпечення. Платформа Axie Infinity не тільки полегшує монетизацію гравців, вона має потенціал для використання символів на основі токенів у різних іграх. Це відкриває цілий новий світ можливостей для створення вартості в ігровому секторі.

Ігри з блокчейном з’явилися завдяки новаторському баченню Axie Infinity. Ми вважаємо, що сприяння реальній цінності в веселому середовищі блокчейну, що ж, змінює гру.

Джоан Кім є інвестором Samsung Next. Інвестиційна стратегія Samsung Next обмежується її власними поглядами і не відображає бачення чи стратегію будь-якого іншого підрозділу Samsung, включаючи, але не обмежуючись, Samsung Electronics.

댓글 남기기

%d 블로거가 이것을 좋아합니다: