Proč jsme investovali do Axie Infinity, blockchainového herního jednorožce

Proč jsme investovali do Axie Infinity, blockchainového herního jednorožce

Přišel Gaming 3.0 poháněný blockchainovým enginem, který hráčům dává příležitost „hrát, abyste vydělali“. Přesuňte se přes Uber, další evolucí koncertní ekonomiky může být právě blockchainové hraní.

Sky Mavis vylepšila všudypřítomný model freemium, aby hráčům poskytla příležitost zpeněžit své angažmá ve hře NFT s názvem Axie Infinity. Hra umožňuje uživatelům vytvářet jedinečné postavy pomocí nezaměnitelných tokenů (NFT). Tyto NFT představují jedinečné digitální objekty s ověřitelnou autenticitou.

Axie Infinity – vesmír inspirovaný Pokémony – nevzbudil velkou pozornost, když byl uveden na trh v roce 2018. Nyní však rychle roste jako první blockchainová hra, která dává hráčům skutečný podíl na akci. Hra má více než 1,9 milionu uživatelů a již vygenerovala tržby přes 2 miliardy dolarů.

Připojili jsme se k A16z, vedoucímu týmu Series B, a dalším investorům, protože věříme, že Axie Infinity představuje zcela novou kategorii her. Rychlý růst hry v kombinaci s herním segmentem NFT v hodnotě 4,8 miliardy dolarů nám dává jistotu, že se jedná o herního jednorožce.

Platforma Axie je hybridní řešení, které integruje hraní her se sociálními médii a ekonomikou koncertů. Funkce play-to-earn je klíčovým rozdílem, protože umožňuje hráčům vlastnit jejich herní aktiva a celý ekosystém je řízen komunitou. Obchodní model společnosti zahrnuje vydělávání 4,5% provize za transakce tokenů AXS, stejně jako vybírání poplatků za tržiště a publikování.

Axie Infinity byla vytvořena jako zábavný a vzdělávací způsob, jak představit světu technologii blockchain. Mnoho z původních členů týmu se setkalo při hraní CryptoKitties, což bylo jejich první použití Blockchain pro něco jiného, než pro pouhé spekulace.

Zakladatel-market-fit tohoto vietnamského start-upu je na místě. Spoluzakladatel Jeffrey Zirlin alias „Jihoz“ na nás udělal dojem svou schopností řídit růst a angažovanost. Trung Thanh Nguyen, generální ředitel společnosti, byl dříve CTO Lozi, vietnamské e-commerce společnosti. Aleksander Leonard Larsen, COO, je lídrem v blockchainovém průmyslu a herních komunitách v jihovýchodní Asii od roku 2018. Tu Doan, herní designér společnosti, byl dříve vedoucím designu pro Lozi. Nakonec Andy Ho, CTO, vede inženýrský tým. Andy byl dříve softwarovým inženýrem ve společnosti Anduin Transactions.

Alex Shin, spoluzakladatel Hashed a nyní Entrepreneur in Residence at Next, nám představil tým Axie. Kromě toho nám whitepaper Yield Guild, „Seeking Yield Across the Metaverse“, pomohl vyvinout naši investiční tezi pro Axie Infinity.

Herní platformy mají samozřejmě spoustu synergií s vesmírem Samsungu, a to jak z hlediska hardwaru, tak i softwaru. Platforma Axie Infinity nejen usnadňuje monetizaci hráčů, ale má potenciál umožnit použití postav založených na tokenech v různých hrách. To otevírá zcela nový svět možností pro vytváření hodnot v herním sektoru.

Blockchainové hraní dorazilo díky průkopnické vizi Axie Infinity. Myslíme si, že usnadnění skutečné hodnoty v zábavném blockchainovém prostředí mění hru.

Joan Kim je investorkou společnosti Samsung Next. Investiční strategie společnosti Samsung Next je omezena na její vlastní názory a neodráží vizi ani strategii jakékoli jiné obchodní jednotky společnosti Samsung, včetně, ale nikoli výhradně, společnosti Samsung Electronics.

댓글 남기기

%d 블로거가 이것을 좋아합니다: