Metaverse napędzany przez Zilliqa, Metapolis, ogłasza kluczowe partnerstwo marki z kreatywnym globalnym rynkiem nagród talentów, Agora

Metaverse napędzany przez Zilliqa, Metapolis, ogłasza kluczowe partnerstwo marki z kreatywnym globalnym rynkiem nagród talentów, Agora

https://www.binance.com/ko/register?ref=OJWPCOLL

Uzyskaj 20% opłaty za transakcje spot Binance na zawsze.

LONDYN, 25 marca 2022 r. /PRNewswire/ — Metapolis, metawszechświat dla wszystkich, wspierany przez wiodący blockchain L1 Zilliqa, ogłosił nowe partnerstwo z Agorą, globalną aplikacją do nagradzania talentów.

Metapolis to pierwsza platforma Metaverse as a Service (MaaS) zbudowana na nierealnym silniku, unity i Nvidia Omniverse. Metapolis ma wystartować publicznie z wydarzeniem VIP, które odbędzie się 2 kwietnia 2022 roku w Miami na Florydzie. Wydarzenie fizyczne, które ma miejsce, jest sygnałem do wejścia na rynek amerykański i wizją zniwelowania przepaści między światem fizycznym a cyfrowym. Metapolis już zainteresowało się hiperrealistyczną grafiką i umiejętnością angażowania się poprzez grywalizację, e-commerce i NFT. A teraz do równania dołączają główne marki skupione na twórcach i marki e-sportowe. Rzeczywiście, od teraz do kwietniowej premiery, Metapolis zgromadziło już 2 miliony dolarów przychodów ze sprzedaży swoich klientów.

Zasadniczo Agora to globalna aplikacja do przyznawania nagród talentów, w której poszczególne osoby mogą przesyłać swoje dzieła i brać udział w konkursach, aby zdobyć wsparcie, widoczność i uznanie w społeczności międzynarodowej. Użytkownicy – fotografowie amatorzy i profesjonalni – przesyłają zdjęcia na podstawie hashtagu na tydzień w aplikacji. Aplikacja jest również otwarta na wideo, muzykę, a teraz na NFT. Jest to pierwszy cyfrowy system demokratyczny, który gwarantuje, że talent nie jest mierzony liczbą polubień, obserwujących lub algorytmem, ale głosem ludzi.

Partnerstwo Agory z Zilliqą jako wiodącym blockchainem i Metapolis jako metaverse jest zgodne z wizją podzielaną przez wszystkich w odniesieniu do wzmacniania i unowocześniania ekonomii twórców oraz dodawania nowych warstw zaangażowania, które są otwarte i dostępne dla wszystkich za pośrednictwem Metaverse w różnych branżach, takich jak e-sport, luksus, muzyka, zdrowie i dobre samopoczucie i nie tylko.

Inne partnerstwa marek, które trafią do Metapolis, obejmują szwedzkie molochy e-sportowe, Ninjas In Pajamas, indonezyjską organizację e-sportową RRQ i hiszpańską drużynę e-sportową MAD Lions.

Koncentrując się na zwiększonym zaangażowaniu użytkowników w ukochane podmioty i figurantów, Zilliqa chce zachęcić jak najwięcej marek i użytkowników do dołączenia do Metapolis i umożliwić znacznie bardziej wzbogacone i zaangażowane doświadczenie użytkownika, inspirując wszystkie zakątki rynku konsumenckiego i korporacyjnego na niespotykanej dotąd równinie infrastruktury cyfrowej, która w zamian zapewni pojawienie się celu technologii Web 3.0 i wykorzystanie we współczesnym świecie.

Sandra Helou, szef Metaverse i NFTs w Zilliqa, skomentowała: „Jesteśmy podekscytowani tym partnerstwem, ponieważ jesteśmy w stanie ożywić nie tylko kreatywność w metawszechświecie, ale także otworzyć bez granic dostęp dla twórców z całego świata do łączenia się w cyfrowym świecie. Partnerstwo między Agorą, Zilliqą i Metapolis oznacza, że jesteśmy w czołówce innowacji web 3”.

O Metapolis

Metapolis to pierwsza platforma metaverse-as-a-service (MaaS) obsługiwana przez wiodący blockchain L1, Zilliqa, zapewniającą infrastrukturę dla przyszłej cyfrowej przyszłości. W przeciwieństwie do innych metaverses, Metapolis jest wciągającą, zawsze aktywną warstwą zaangażowania, stworzoną z myślą o elastyczności, zaangażowaniu, doświadczeniu użytkownika i możliwościach MetaFi. Dzięki Metapolis marki i klienci mogą tworzyć cyfrowe lokalizacje odpowiadające ich potrzebom. Metapolis zbudowało już wiele miast dla klientów, w tym najlepsze drużyny e-sportowe i luksusowe marki. Metapolis zbudowało całkowicie interoperacyjny metawers, który umożliwia użytkownikom przemieszczanie się do iz miast w obrębie Metapolis.

댓글 남기기

%d