Metaverse poháňaný Zilliqa, Metapolis, oznamuje partnerstvo kľúčovej značky s kreatívnym globálnym trhom ocenení talentov, Agora

Metaverse poháňaný Zilliqa, Metapolis, oznamuje partnerstvo kľúčovej značky s kreatívnym globálnym trhom ocenení talentov, Agora

https://www.binance.com/ko/register?ref=OJWPCOLL

Získajte 20 % z poplatku za spotové obchodovanie Binance navždy.

LONDÝN, 25. marca 2022 /PRNewswire/ – Metapolis, metaverza pre všetkých a poháňaná popredným L1 blockchainom Zilliqa, oznámila nové partnerstvo s Agora, aplikáciou globálneho oceňovania talentov.

Metapolis je prvá platforma metaverse as a Service (MaaS) postavená na neskutočnom engine, jednote a Nvidia Omniverse. Metapolis sa má verejne spustiť VIP udalosťou 2. apríla 2022 v Miami na Floride. Fyzická udalosť, ktorá sa odohráva, je signálom pre vstup na americký trh a víziou premostenia priepasti medzi fyzickým a digitálnym svetom. Metapolis si už získal záujem o svoju hyperrealistickú grafiku a schopnosť zapojiť sa prostredníctvom gamifikácie a elektronického obchodu a NFT. A teraz sa k rovnici pripájajú hlavné značky zamerané na tvorcov a značky esports. Odteraz až do aprílového uvedenia na trh už Metapolis nazhromaždil 2 milióny dolárov v príjmoch pred uvedením na trh zo svojich klientov.

Agora je v podstate globálna aplikácia na oceňovanie talentov, do ktorej môžu jednotlivci nahrať svoje výtvory a zúčastniť sa súťaží, aby získali podporu, zviditeľnenie a uznanie v medzinárodnej komunite. Používatelia – amatérski a profesionálni fotografi – odosielajú fotografie na základe hashtagu za týždeň v aplikácii. Aplikácia je otvorená aj pre video, hudbu a teraz aj NFT. Ide o prvý digitálny demokratický systém, ktorý zabezpečuje, že talent sa nemeria počtom lajkov, sledovateľov alebo algoritmom, ale hlasovaním ľudí.

Partnerstvo spoločnosti Agora so spoločnosťou Zilliqa ako jej vedúcim blockchainom a Metapolis ako jej metaverse je v súlade s víziou zdieľanou všetkými, pokiaľ ide o posilnenie a inováciu ekonomiky tvorcov a pridanie nových vrstiev zapojenia, ktoré sú otvorené a dostupné pre všetkých prostredníctvom Metaverse v rôznych odvetviach, ako napr. e-športy, luxus, hudba, zdravie a wellness a ďalšie.

Medzi ďalšie partnerstvá so značkou, ktoré zasiahnu Metapolis, patria švédsky esports moloch, Ninjas In Pyjamas, indonézska organizácia esports, RRQ a španielsky tím esportov, MAD Lions.

So zameraním na zvýšenú interakciu používateľov s milovanými entitami a figúrkami sa Zilliqa snaží prilákať čo najviac značiek a používateľov, aby sa pripojili k Metapolisu a umožniť oveľa obohatenejšiu a zainteresovanejšiu používateľskú skúsenosť, ktorá inšpiruje všetky kúty spotrebiteľského a firemného trhu. na nikdy predtým nevídanej rovine digitálnej infraštruktúry, ktorá na oplátku poskytne účel a využitie technológie webu 3.0 v modernej dobe.

Sandra Helou, vedúca oddelenia Metaverse a NFT v spoločnosti Zilliqa, povedala: „Sme nadšení z tohto partnerstva, pretože dokážeme oživiť nielen kreativitu v rámci metaverza, ale aj otvoriť bezhraničný prístup pre kreatívcov z celého sveta, aby sa mohli pripojiť v digitálnom svete. Partnerstvo medzi spoločnosťami Agora, Zilliqa a Metapolis znamená, že sme v popredí inovácií webu 3.“

O Metapolise

Metapolis je prvá platforma metaverse-as-a-service (MaaS) poháňaná popredným blockchainom L1, Zilliqa, ktorá poskytuje infraštruktúru pre digitálnu budúcnosť zajtrajška. Na rozdiel od iných metaverses, Metapolis je pohlcujúca, vždy aktívna vrstva zapojenia vytvorená pre flexibilitu, zapojenie, používateľskú skúsenosť a príležitosti MetaFi. Prostredníctvom Metapolisu môžu značky a klienti vytvárať digitálne miesta, ktoré vyhovujú ich potrebám. Metapolis už vybudoval viacero miest pre klientov, vrátane špičkových esports tímov a luxusných značiek. Metapolis vytvoril úplne interoperabilný metaverse, ktorý umožňuje používateľom pohybovať sa do miest az miest v rámci Metapolis.

댓글 남기기

%d