Metaverse poháněná Zilliqa, Metapolis, oznamuje partnerství klíčové značky s kreativním globálním trhem pro ceny talentů, Agora

Metaverse poháněná Zilliqa, Metapolis, oznamuje partnerství klíčové značky s kreativním globálním trhem pro ceny talentů, Agora

https://www.binance.com/ko/register?ref=OJWPCOLL

Získejte 20% slevu na spotovém obchodování Binance navždy.

LONDÝN, 25. března 2022 /PRNewswire/ – Metapolis, metaverze pro všechny a poháněná předním L1 blockchainem Zilliqa, oznámila nové partnerství s Agora, globální aplikací pro udílení cen talentů.

Metapolis je první platforma metaverse as a Service (MaaS) postavená na neskutečném enginu, jednotě a Nvidia Omniverse. Metapolis bude veřejně spuštěn VIP akcí 2. dubna 2022 v Miami na Floridě. Fyzická událost, která se odehrává, je signálem ke vstupu na americký trh a vizí překlenutí propasti mezi fyzickým a digitálním světem. Metapolis již získal zájem o svou hyperrealistickou grafiku a schopnost zapojit se prostřednictvím gamifikace a elektronického obchodování a NFT. A nyní se k rovnici připojují hlavní značky zaměřené na tvůrce a značky esportů. Ve skutečnosti mezi dneškem a dubnovým spuštěním Metapolis již nashromáždil 2 miliony dolarů v příjmech před uvedením na trh ze svého klientského kanálu.

Agora je v podstatě aplikace pro globální talentové ceny, do které mohou jednotlivci nahrávat své výtvory a účastnit se soutěží o podporu, viditelnost a uznání v mezinárodní komunitě. Uživatelé – amatérští i profesionální fotografové – zasílají fotografie na základě hashtagu pro daný týden v aplikaci. Aplikace je otevřena také pro video, hudbu a nyní i NFT. Jde o první digitální demokratický systém, který zajišťuje, že talent se neměří počtem lajků, sledujících nebo algoritmem, ale hlasováním lidí.

Partnerství společnosti Agora se společností Zilliqa jako jejím předním blockchainem a Metapolis jako její metaverse je v souladu s vizí sdílenou všemi, pokud jde o posílení a inovaci ekonomiky tvůrců a přidání nových vrstev zapojení, které jsou otevřené a dostupné všem prostřednictvím Metaverse v různých odvětvích, jako je např. esporty, luxus, hudba, zdraví a wellness a další.

Mezi další partnerství se značkami, která zasáhla Metapolis, patří švédský esportový moloch Ninjas In Pyjamas, indonéská organizace esportů RRQ a španělský tým esportů MAD Lions.

Se zaměřením na zvýšenou interakci uživatelů s milovanými entitami a figurkami se Zilliqa snaží přilákat co nejvíce značek a uživatelů, aby se připojili k Metapolis, a umožnit tak mnohem obohacenější a zainteresovanější uživatelskou zkušenost, která inspiruje všechny kouty spotřebitelského a firemního trhu. na dosud nevídané rovině digitální infrastruktury, která na oplátku dá vzniku technologie webu 3.0 účel a využití v moderní době.

Sandra Helou, ředitelka Metaverse a NFT ve společnosti Zilliqa, k tomu uvedla: „Jsme nadšeni z tohoto partnerství, protože jsme schopni oživit nejen kreativitu v metaverzu, ale také otevřít neomezený přístup pro kreativy z celého světa, aby se mohli připojit v digitálním světě. partnerství mezi Agora, Zilliqa a Metapolis znamená, že jsme v popředí inovací webu 3.”

O Metapolis

Metapolis je první platforma metaverse-as-a-service (MaaS) poháněná předním L1 blockchainem, Zilliqa, poskytující infrastrukturu pro zítřejší digitální budoucnost. Na rozdíl od jiných metaverzí je Metapolis pohlcující vždy aktivní vrstva zapojení vytvořená pro flexibilitu, zapojení, uživatelskou zkušenost a příležitosti MetaFi. Prostřednictvím Metapolis jsou značky a klienti schopni vytvářet digitální místa, která vyhovují jejich potřebám. Metapolis již vybudoval několik měst pro klienty, včetně špičkových esportových týmů a luxusních značek. Metapolis vybudovala zcela interoperabilní metaverse, která uživatelům umožňuje přesouvat se do az měst v rámci Metapolis.

%d 블로거가 이것을 좋아합니다: