Zilliqa destekli metaverse, Metapolis, yaratıcı küresel yetenek ödülü pazarı Agora ile önemli marka ortaklığını duyurdu

Zilliqa destekli metaverse, Metapolis, yaratıcı küresel yetenek ödülü pazarı Agora ile önemli marka ortaklığını duyurdu

https://www.binance.com/ko/register?ref=OJWPCOLL

Sonsuza kadar %20 Binance spot işlem ücreti alın.

LONDRA, 25 Mart 2022 /PRNewswire/ — Herkes için metaverse ve lider L1 blockchain Zilliqa tarafından desteklenen Metapolis, küresel yetenek ödülleri uygulaması Agora ile yeni bir ortaklık duyurdu.

Metapolis, gerçek dışı motor, birlik ve Nvidia Omniverse üzerine kurulmuş bir Hizmet (MaaS) platformu olarak ilk metaverse’dir. Metapolis, 2 Nisan 2022’de Miami, Florida’da bir VIP etkinliği ile halka açılacak. Gerçekleşen fiziksel olay, ABD pazarına girmenin ve fiziksel ve dijital dünyalar arasındaki boşluğu doldurma vizyonunun bir işaretidir. Metapolis, hiper gerçekçi grafikleri ve oyunlaştırma, e-ticaret ve NFT’ler aracılığıyla etkileşim kurma yeteneğiyle şimdiden ilgi topladı. Ve şimdi, yaratıcı odaklı büyük markalar ve e-spor markaları denkleme katılıyor. Gerçekten de, şimdi ve Nisan lansmanı arasında, Metapolis, müşteri hattından lansman öncesi gelirlerde 2 milyon dolar topladı.

Esasen Agora, bireylerin uluslararası toplulukta destek, görünürlük ve tanınma kazanmak için yarattıklarını yükleyebilecekleri ve yarışmalara katılabilecekleri küresel bir yetenek ödülleri uygulamasıdır. Kullanıcılar – amatör ve profesyonel fotoğrafçılar – uygulamada haftanın hashtag’ine göre fotoğraflar gönderirler. Uygulama ayrıca video, müzik ve şimdi NFT’lere açıktır. Yeteneğin beğeni sayısı, takipçi veya algoritma ile değil, halkın oylarıyla ölçülmesini sağlayan ilk dijital demokratik sistemdir.

Agora’nın önde gelen blok zinciri olarak Zilliqa ve meta veri deposu olarak Metapolis ile ortaklığı, Yaratıcı Ekonomiyi güçlendirmek ve yenilemek ve aşağıdakiler gibi çeşitli endüstrilerde Metaverse aracılığıyla herkese açık ve erişilebilir yeni katılım katmanları eklemek konusunda herkes tarafından paylaşılan vizyonla uyumludur. e-spor, lüks, müzik, sağlık ve zindelik ve daha fazlası.

Metapolis’i vuracak diğer marka ortaklıkları arasında İsveç e-spor juggernaut’u, Ninjas In Pijamas, Endonezya e-spor organizasyonu, RRQ ve İspanyol e-spor takımı MAD Lions gibi markalar yer alıyor.

Sevilen varlıklar ve figürlerle artan kullanıcı katılımına odaklanan Zilliqa, mümkün olduğunca çok sayıda markayı ve kullanıcıyı Metapolis’e katılmaya ikna etmeyi ve tüketici ve kurumsal pazarın her köşesine ilham vererek çok daha zenginleştirilmiş ve ilgili bir kullanıcı deneyimine olanak sağlamayı hedefliyor. Daha önce hiç görülmemiş bir dijital altyapı düzlüğünde, bu da web 3.0 teknolojisinin modern gün içinde amaç ve kaldıraç olarak ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Zilliqa’da Metaverse ve NFT’ler Başkanı Sandra Helou şunları söyledi: “Yalnızca metaverse içinde yaratıcılığı hayata geçirebildiğimiz için değil, aynı zamanda dünya çapındaki yaratıcıların dijital dünyada bağlantı kurması için sınırsız erişim sağlayabildiğimiz için bu ortaklık için heyecanlıyız. Agora, Zilliqa ve Metapolis arasındaki ortaklık, web 3 inovasyonunun ön saflarında olduğumuz anlamına geliyor.”

Metapolis Hakkında

Metapolis, önde gelen L1 blok zinciri Zilliqa tarafından desteklenen ve yarının dijital geleceği için altyapı sağlayan ilk hizmet olarak metaverse (MaaS) platformudur. Diğer meta veri sunucularından farklı olarak Metapolis, esneklik, etkileşim, kullanıcı deneyimi ve MetaFi fırsatları için oluşturulmuş, sürükleyici, her zaman açık bir etkileşim katmanıdır. Metapolis aracılığıyla markalar ve müşteriler, ihtiyaçlarına uygun dijital konumlar oluşturabilirler. Metapolis, en iyi e-spor takımları ve lüks markalar da dahil olmak üzere müşterileri için şimdiden çok sayıda şehir inşa etti. Metapolis, kullanıcıların Metapolis içindeki şehirlere gidip gelmelerine izin veren tamamen birlikte çalışabilir bir meta veri deposu inşa etti.

댓글 남기기

%d 블로거가 이것을 좋아합니다: